E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
Tmerr për kalimtarët, hapet toka dhe "përpin makinën" (VIDEO)
https://www.dailymail.co.uk/news/article-7225839/Massive-sinkhole-opens-road-swallows-entire-Dodge-minivan-sending-20-feet-ground.html#v-3843488341415839654
Një vrimë gjigante u hap në tokë në Virginia duke hedhur një makinë rreth 6 metra më poshtë.

Kalimtarët e habitur kanë filmuar momentin kur makina duket sikur “përpihet” nga toka.

Fatmirësisht, mjeti ishte i parkuar dhe brenda nuk ndodhej asnjë person.

Pasi nxorrën mjetin nga vrima e madhe, autoritetet thanë se do marrin masat për të rregulluar rrugën.
Shtuar më 09/07/2019, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori