Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Tmerr në banesë, gjarpërinjtë bien nga tavani
Një ngjarje e pazakontë dhe frikshme ka ndodhur në një shtëpi në Australi.

Dy gjarpërinj gjigantë kanë shkaktuat panik te familja pasi kanë qenë duke u zënë mes tyre në tavanin e shtëpisë por kanë rënë në dysheme.

Madje ata nuk janë ndalur por kanë vazhduar luftën edhe përtokë.

Se cili nga gjarpërinjtë fitoi, këtë nuk e dimë. /albeu.co

Shtuar më 14/09/2018, ora 10:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori