Thyhet rekordi në domino me njerëz (VIDEO)
Në një palestër në Luiziana të Shteteve të Bashkuara të Aerikës, 850 njerëz dhe shumë dyshekë kanë thyer rekordin në Librin e Rekordeve Guiness me dominonë më të madhe të realizuar ndonjë herë me njerëz. /albeu.com/


Shikoni videon e thyerjes së këtij rekordi:


Shtuar më 01/03/2012, ora 10:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori