E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Tërmet në Kinë, punonjësit braktisin zyrat (VIDEO)
Një termet 5.1 i shkalles Rihter goditi qarkun e Tianshin në rajonin e Xinjiang në Kinë. Sic e shihni edhe në videon më lartë, qindra persona kanë braktisur zyrat dhe shtëpitë duke dalë jshtë ndërtesave.

Mediat vendase nuk kanë njoftuar për të plagosur por vetëm për dëme materiale. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2013, ora 14:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori