Tentoi të kërcente në tubin e tendës së dasmës, e ftuara shkatërron gjithçka (VIDEO)
Një ngjarje shumë qesharake është bërë virale këtë herë në rrjet.

Bëhet fjalë për një dasmë ku e ftuara ka pirë pak më tepër sec duhet dhe e ka humbur kontrollin.

Teksa ka tentuar të bëjë striptizë në një nga shtyllat e tendës ku po festohej ceremonia, vajza e shembur fare tendën.

Epo jemi të sigurt të paktën që nusja s'do ja falë këtë gabim tragjik. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2018, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori