Tentoi të hidhej me kokë por theu trampolinën (VIDEO)
Ky është momenti qesharak kur një i ri mbipeshë tentoi të bënte një hedhje me kokë por që përfundoi duke thyer trampolinën.

Në pamjet filmike do të shikoni të riun i cili kërkon që të marrë vëmendjen e shokëve me një hedhje spektakolare në ujë por që kjo i shkon keq.

Nga pesha e rëndë e tij dërrasa në të cilën ai do të kryente hedhjen thyhet në mes dhe djali bie në ujë.
Shtuar më 16/06/2018, ora 23:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori