Të zhytur në baltë me qëllimin për të vrarë, ja si stërviten amerikanët (VIDEO)
Ushtarët njihen me armët e tyre, përgatisin kostumet e tyre ‘Ghillie’ dhe mësojnë si të kalojnë pyjet në fshehje maksimale gjatë trajnimitShkollën e Snajperit të Ushtrisë Amerikane.

AiirSource sjell pamjet e fundit nga Forcat e Armatosura të Shteteve të Bashkuara.
Shtuar më 20/02/2019, ora 17:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori