E FUNDIT/ Tronditet Milani, zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO)
Të kuq dhe të guximshëm: Hidhini një sy trendit të ri të tatuazheve (FOTO LAJM)

Minimalist apo jo, tatuazhet bëhen më së shumti në ngjyrë të zezë. Megjithatë, me kalimin e viteve, evolimi i tatuazheve ka sjellë qindra ide dhe shumë kombinime ngjyrash.

Kohët e fundit, trend janë tatuazhet në ngjyrë të kuqe.

Duken seksi dhe ndryshe nga çfarë mund të keni parë përreth.

Ah, dhe nuk janë aspak minimalistë!

Në fotogalerinë e mësipërme gjeni disa modele.
Shtuar më 01/02/2021, ora 16:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori