Te kjo mësuese asnjë nxënës nuk largohet nga mësimi (FOTO LAJM)

Një mësuese po quhet “mësuesja më seksi e Tajvanit”, pasi fotografitë e saj duke ligjëruar në klasë u bënë hit në rrjete sociale.

Cheng Jhi-wen u bë e famshme në internet, pasi fotografitë e saj duke dhënë mësim në Universitetin e Shkencës dhe Teknologjisë “Chien Hsin” u shpërndanë me të madhe në rrjete sociale.

Fotografitë, të bëra nga studentët, e shfaqin profesoreshën në një fustan të zezë të shkurtër, ndërkohë që po ligjëronte për te drejtat e autorit.


Shtuar më 13/02/2019, ora 16:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori