Të kesh përballë Obamën dhe t'ia fusësh gjumit
Debati prej 90-minutësh i zhvilluar të martën mes
Obamës dhe Romney duket se ka mërzitur njërin nga të pranishmit në sallë i cili është përgjumur gjatë debatit.

Imazhet po bëjnë xhiron në internet duke shkaktuar jo pak ironi mes komentuesve që i quajnë ato panorama tipike se sa të lodhur janë amerikanët nga politike, akuzat dhe kundërakuzat e saj. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2012, ora 18:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori