Te gjithe shqiptaret duhet te shikojne kete video!
Albeu.com
Ne kohen kur aksidentet ne vendin tone jane shumefishuar dhe cdo dite ne aksidente po humbim njerezit tone me te dashur, ju sugjerojme te shikoni kete video. Video qe te ben te mendosh 100 here, cdohere kur ulesh ne kolltukun e shoferit.Ne kete video jane permbledhur disa pamje nga aksidente tragjike per te sensibiluar opinionin.

Ju porosisim edhe ne:

MOS PERDORNI AUTOMJETIN SHPEJT
MOS PERDORNI ALKOOL
MOS DILNI NE RRUGE NESE JENI PA GJUME
MOS SHKELNI RREGULLAT E KOMUNIKACIONIT
...
MOS U BENI SHKAK PER VDEKJEN E NJEREZVE!

... sepse ne ate cast ata mund te jene duke shijuar momentet me te lumtura te jetes se tyre.

Shtuar më 15/11/2008, ora 15:40
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori