Të gjithë e mendonin të varfër por lë 60 mijë paund për kishën
Një i moshuar që jeton në një hangar ka lënë 60 000 paund trashëgimi për kishën e zonës ku jetonte. Maurice John Young, i njohur si Johnny, vdiq në moshën 81 pas një përplasje me makinë në një kabinë elektrike.

Ai jetonte vetëm dhe askush nuk e mendonte se ai kishte aq shumë para.

81-vjeçari kishte shkuar të jetonte ne Devon në vitin 1947 dhe kishte punuar në një market. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2012, ora 19:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori