Të famshëm që e kanë lënë veten pas dore! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Në ekranin e televizorit të gjithe yjet e famshëm duken si dicka e përsosur dhe që janë perfektë në cdo detaj.

Por në të vërtetë ata janë si ne, dhe kanë të njëjtat defekte si nbe, përcjell albeu.com

Shihni disa yje që nuk i kushtojnë rëndësi kilogramëve të tepërt dhe që urrejnë dietën e ndihen të kënaqur me trupin e tyre. /albeu.com/Shtuar më 13/02/2018, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori