"Të çmendura dhe s*ksi", si i hutojnë stjuardesat pilotët e avionëve (FOTO LAJM)

Muajt e fundit, fluturimet janë pezulluar si pasojë e koronavirusit. Shumë prej të apasionuarve pas udhëtimeve u mungojnë eksperienca të tilla.

Por mungesën më të madhe e ndjejnë stjuardesat.

Por çfarë ndodh brenda avionëve? Shpesh herë, bukuroshet “luajnë” me njëra-tjetrën. Shihni fotot.

Shtuar më 16/06/2020, ora 23:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori