Të braktisësh ditën e martesës për punën! FOTO-LAJM)

Pjesa më e madhe e nuseve nuk do të lejonin askënd dhe asgjë që t'u prishte ditën e tyre të madhe, por jo kjo që shihni në foto. Vajza është një gazetare e devotshme dhe sapo një tërmet goditi zonën, ajo la dasmën, mori mikrofonin e nisi të raportonte nga vendngjarja.

Kjo që shihni në foto është Chen Ying. Jo vetëm që vajza nuk u tmerrua nga tërmeti që ka vrarë deri tani 150 persona në Kinë, por bashkë me kameramanin, bënë dhe intervista në rrugë për të marrë opinionin e kalimtarëve. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2013, ora 11:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori