Eksperimenti pabesueshëm: Çfarë i bën një predhë makinës Land Rover? (VIDEO)
Tanku është arma më e fuqishme e këmbësorisë të paktën që prej Luftës së Dytë Botërore.

Megjithatë, ka prej atyre që këtë armë s'kanë ndërmend ta përdorin për luftë por për eksperimente.

Grupi i njohur i youtubersave, "FullMag" ka testuar se si do të reagonte një fuoristradë Land Rover ndaj predhës së një tanku. Ata e testuan dhe në videon e mësipërme mund të ndiqni rezultatet.

Eh, nuk janë edhe aq shpresë dhënëse. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2019, ora 14:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori