Tani edhe veturat do të kenë qerpikë
Tashmë janë përhapur në masë në SHBA, por shumë shpejt do të vijnë edhe në Evropë, qerpikët për vetura, transmeton NOA. Është diçka me të vërtetë e veçantë dhe tepër e rrallë.

Mund të themi se është një mënyrë për t’i dhënë veturës një karakter unik, i cili në sajë të qerpikëve të shumtë, mund të marrë një nga pamjet e ndryshme që ofrojnë pikërisht këta qerpikë.
Shtuar më 01/11/2010, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori