Taksisti zbaton në realitet lojën GTA 5 (VIDEO)
Duket se shoferi i taksise qe shihni ne videon me larte është impresionuar nga loja elektronike GTA 5 dhe ka vendosur ta zbatojë atë dhe në realitet.

Në një rrugë dytësore ne Australi ai ka hedhur mbi kofanon e makinës 3 persona, por që fatmirësisht asnjëri prej tyre nuk pati lëndime.

Fillimisht, shoferi i jepte makinës gaz me kolpo për të trembur personat. Më pas këta të fundit filluan ta qëllonin me objekte rrethanore. Nuk është e qartë plotësisht arsyeja pse u shkaktua ky incident. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2013, ora 10:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori