Takimi i llavės me oqeanin (FOTO LAJM)

Pamje magjepsëse nga Hawaii, ishujt në mes të oqeanit të formuara nga llava e vullkanit.
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pamje magjepsėse nga Hawaii, ishujt nė mes tė oqeanit tė formuara nga llava e vullkanit.

"Takimi i llavės me oqeanin" quhet albumi i fotografive tė publikuar nga fotografisti Tom Kualii i cili ka fotografuar vullkanin mė aktiv nė botė Kilauea, i cili aktivizohet pothuajse ēdo 30 vjet.

Nė fotogalerinė e mėsipėrme shikoni fotografitė aktuale nga ky vullkan. /albeu.com/
Shtuar më 20/12/2012, ora 10:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.