Spanjë/ Tenton të hidhet nga pallati por shpëtohet nga ekipi i shpëtimit(VIDEO)
Rastet e vetëvrasjes në botë janë shumë të lartë dhe fatkeqsisht në mungesë të një ndihme qoftë psikologjike ato përfundojnë duke kryer ketë akt vetëvrarës.

Një rast i tillë ka ndodhur në Spanjë, ku një burrë tenton të hidhet nga një pallat shumëkatësh.

Fatmirësisht ngeli vetëm një tentative pasi burri arriti të shpëtohej nga ekipi i shpëtimit.

Në videon më sipër shihet se si njëri nga pjestarët e ekipit të shpëtimit rrezikoi jetën e tij dhe arriti të shpëtojë dhe atë të personit që dëshironte të hidhej nga pallati./albeu.com/
Shtuar më 04/09/2016, ora 09:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori