Sondazhi/ Femra perfekte nuk ekziston!
Shpesh parashtrojmë pyetjen nëse ekziston femra perfekte dhe si do të ishte ajo. Por edhe sikur të mblidheshin të gjtha tiparet e secilës femër që sipas jush cilësohet e bukur dhe i bashkangjiten njërës, rezultati do të ishte katastrofal.

Në bazë të një sondazhi të realizuar nga E! Online, një femër ideale duhet të ketë sytë e Mila Kunis, muskujt e barkut të Rihannës, gjoksin e Sofia Vergara-s, flokët e Carrie Underwood, buzëqeshja e Jessica Alba dhe këmbët e Blake Lively. Në fund, ajo çfarë del kur këto pjesë bashkohen është një femër katastrofike. /albeu.com/


Shtuar më 26/06/2014, ora 18:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori