Sjellje e çmendur! Lë timonin për topoganin (VIDEO)
Një pasion i çmendur që mund të çojë në ndonjë aksident fatkeq, ky është një drejtues automjeti i cili lë timonin për të rrëshqitur në tobogan.

Nga imazhet e videos shikojmë se si ai në pjesën e pasme të makinës ka montuar këtë rrëshqitëse dhe herë pas here lë timonin për të rrëshqitur.

Veprim i çmendur, ai duket se nuk merr parasysh asnjë rrezik që mund të shfaqet nga momenti në moment. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2015, ora 12:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori