Si të zbuloni dhe shikoni gjithçka që Facebook di për ju
Pëlqej
A doni të dini se çfarë di Facebook mbi ju?

Ekziston një mënyrë se si mund t’i shihni informacionet personale që Facebook i ka për ju.

Mënyra më e lehte është kjo:

1. Kyçuni në Facebook

2. Shkoni në Settings

3. Rrëshqitni në fund të General Account Settings, dhe klikoni në Doënload a copy of your Facebook data

4. Vendoseni e-mailin tuaj

5. Kur të dhënat janë gati, do t’ju kërkohet ta shkruani fjalëkalimin përsëri

6. Më pas, gjithçka është gati të shihni se çfarë di Facebook për ju /albeu.com/

Shtuar më 06/04/2018, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori