Si të visheni për natën e Vitit të Ri (FOTO LAJM)

Nata e Vitit të Ri padyshim që është një nga netët që njerëzit e presin me shumë gëzim.

Ama dilema e përzgjedhjes së veshjes së duhur do të vazhdojë deri në çastet e fundit.

Fustani i kuq është emblema e festave, por duhet bërë kujdes në përzgjedhjen e materialit dhe të prerjes, pasi duhet përshtatur me gjatësinë dhe format trupore.

Xixat dhe shkëlqimi gjithashtu përshtaten më së miri me frymën e festave, dritave. Nuk ka rëndësi nëse xixat janë në fustan, fund apo pantallona.
Shtuar më 27/12/2019, ora 18:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori