Si i zbatojmë sinjalet që na jep jeta (FOTO LAJM)

Jeta: Eshtë koha të bëhesh serioz.
Unë:
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Duhet ta pranojmë se shpesh jeta na dërgon sinjale me të cilat ne duhet të mësojmë se si të sillemi.

Kjo na ndodh të gjithëve, edhe pse do të donim të jetonim pa probleme dhe më me lehtësi.

Megjithatë, përtacia, skepticizmi dhe ndjenja e humorit ndonjëherë e pengojnë një person të veprojë në mënyrë logjike.

Në galerinë e mësipërme ju ilustrojmë disa nga reagimet e njerëzve ndaj shenjave që ju servir fati. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2017, ora 13:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.