“Shtëpia e ëndrave”, shtëpia mahnitëse mbi shkëmbinj (FOTO LAJM)

Nëse keni nevojë të zhdukeni për disa kohë nga gjithë zhurma dhe metropoli dhe keni nevojë për qetësi dhe pamje spektakolare, atëherë ju njohim me shtëpinë tuaj të ëndrave.

Shtëpia trekëndëshe në skajin e shkëmbit është thjeshtë mahnitëse, me dritare të cilat ofrojnë pamje të mrekullueshme.

Shtëpia u imagjinua nga arkitekti gjerman Matthias Arndt, si pjesë e sfidës mujore të kompanisë së tij./albeu.com/

Shtuar më 31/10/2016, ora 09:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori