Shtëpia misterioze, për 5 ditë vdesin 3 persona
Një mashkull u gjet i vdekur, pesë ditë përpara se 20-vjeçari Martin, të zbulohej i vdekur së bashku më shokun e tij Joshua Lambert-Price.

Personi i tretë i vdekur nuk është identifikuar ende, por vdekja e tij po trajtohet si e dyshimtë.

Një zëdhënës i policisë tha se: Policia e zonës u thirr në orën 8:14 të martën më 29 gusht 2017, pas një raportimi që dy persona ishin gjetur të vdekur në Tudor RoadLondër.

Vdekjet aktualisht po trajtohen si të dyshimta dhe janë përgatitur raportet për t’u dërguar te mjeku ligjor.

Policia ka lajmëruar të afërmit e viktimave që gjetën vdekjen në rrethana vërtet misterioze.
Shtuar më 02/09/2017, ora 11:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori