Shtëpia lundruese më e bukur në botë (FOTO LAJM)

Njerëzit prej kohësh kanë zgjedhur të jetojnë në ujë me anë të varkave apo mjeteve të tjera moderne të lundrimit por që dikush të dizenjonte një shtëpi të vërtetë mbi ujë dhe mbi të gjitha shumë luksoze dhe panoramike kjo nuk ishte parë më parë.

Dizenjatori i shtëpisë lundruese është arkitekti nga Franca Myitr Malcew i H2ORIZON , i cili njihet si specialist i strukturave lundruese. E ndërtuar në majën e një platforme, kjo shtëpi do të ketë 2 dhoma gjumi, 2 tualete, një dhomë ndenje me kuzhinë dhe bar dhe gjithçka e rrethuar nga të katërta anët nga uji. /albeu.com/Shtuar më 07/12/2013, ora 15:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori