Shtatënjakët e parë në botë mbushin 19 vjeç (FOTO LAJM)

Në vitin 1997, Bobbie McCaughey u bë nënë e shtatë fëmijëve – katër djemve dhe tre vajzavem dhe për hërë të parë të gjithë të shëndetshëm bashkë me nënën.

Kenny, Kelsey, Natalie, Brandon, Alexis, Nathan dhe Joel janë quajtur “Seven from heaven.”

Edukimi i shtatnjakëve ishte një arritje e madhe për Bobbie dhe burrin e saj Kenny, dhe kushdo që ka fëmijë mund ta kuptojnë pse.

Këtë vit fëmijët e famshëm McCaughey festuan ditëlindjen e tyre të 19-të! Ata u kthyen në shtatë të rinj të mrekullueshëm, të cilët tashmë e dinë se me çfarë do të merren në të ardhmen./albeu.com/Shtuar më 04/01/2017, ora 09:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori