Shqiptari i bën rreng edhe "mashtruesit" me akulloret në Turqi (VIDEO)
Të shpeshta janë videot që shohim nga Turqia kur dikush blen akullore dhe nuk mund ta kap atë pasi shitësi manovron bukur me to.

Një rast i tillë i ka ndodhur edhe Miran Ramadanit, krijuesitfamshëmvideove qesharake.

Por, këtë herë, si duket, ai ka arritur ta mashtrojë shitësin.

Ndiqeni videon më poshtë për më shumë.
Shtuar më 08/01/2019, ora 17:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori