Shqiponja hedh gjarprin e gjallë mbi drekën e familjes në Melburn (VIDEO)
Gjuetia e një shqiponje nuk ka shkuar aspak mirë, ajo pasi ka arritur të kapë prenë e saj, gjalpërin e ka lëshuar atë në një tryezë në Melburn teksa hanin drekë në natyrë.

Videoja është filmuar nga Douglas Wong, teksa familja e tij bënte ‘barbecue’ pranë lumit Yarra.

Një nga pjesëtarët e familjet së tij shqoi një shqiponjë që fluturonte mbi lumë, por më pas dalloi se ajo mbante në kthetra një gjarpër të madh, të cilin e lëshoi pikërisht mbi ta duke shkaktuar panik dhe tmerr tek familjarët./albeu.com/
Shtuar më 01/09/2016, ora 11:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori