Shoqe të ngushta në fëmijëri, azili i bashkon sërish pas shumë vitesh
Dy gra të moshuara, shoqe të ngushta në fëmijëri, u ribashkuan sërish pas shumë vitesh në një azil pleqsh në Britani.

Kathleen Saville dhe Olive Woodëard, të dyja 89 vjeçe, u bënë shoqe në moshën 11-vjeçare në shkollë.

Woodëard iu bashkua mikes së saj më të mirë në azil gjashtë javë më parë, teksa prej shumë vitesh ishin ndarë.

Sally Tebbett, menaxhere e azilit në Berry Hill Park, tha se është e pazakontë të gjesh miq të mirë që jetojnë së bashku në një shtëpi kujdesi.
Shtuar më 06/12/2019, ora 22:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori