SHOKUESE/ Fshatarët gjejnë mbetjet e një fëmijë në stomakun e një krokodili (VIDEO)
Ky është momenti tmerrues kur disa fshatarë hapin barkun e një krokodili dhe gjejnë aty brenda mbetjet e një fëmije.

Fshatarët dyshonin se krokodili kishte ngrënë një fëmije dhe për këtë arsye vendosën të hapnin trupin e kafshës, shkruan Mail Online, përcjell Albeu.

Pasi ata i hapën stomakun amfibit gjigand, zbuluan mbetjet e fëmijës 8-vjeçar.

Zimbabve është përfshirë nga reshje të dendura shiu të cilët kanë bërë që lumenjtë të fryhen dhe krokodilët të dalin në hapësirat ku nuk është normale prania e tyre. /albeu.com/


Shtuar më 17/03/2017, ora 21:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori