"Shokohen" peshkatarët, foka u merr peshkun nga kallami (FOTO & VIDEO)
Disa pamje mjaft interesante janë postuar nga një peshkatar, i cili u has me një situatë të pazakontë ndërsa po zinte peshk në një plazh në Australinë e Jugut, përcjell albeu.com.

Pasi peshkatari zuri peshkun dhe po e tërhiqte kallamin, një fokë doli nga deti dhe po ndiqte peshkun deri në breg.

Pamjet kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale dhe disa i akuzuan peshkatarët se i morën vaktin fokës. /albeu.com/


"Shokohen" peshkatarët, foka u merr peshkun nga kallami (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 27/09/2017, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori