Shoferi kishte humbur ndjenjat, ai hyri nga dritarja e makinës dhe i shpëtoi jetën (VIDEO)
Mënyra se si makina po lëvizte në rrugë i ka çuditur shoferët në Illinois të SHBA-ve, por veprimi heroik i këtij burri zbuloi më pas gjithçka që ishte duke ndodhur.

Makina po lëvizte në mënyrë të çrregullt pasi shoferi i saj kishte humbur vetëdijen.

Randy Tompkins hyri nga dritarja e makinës dhe kapi frenat e dorës duke i shpëtuar atij jetën. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2017, ora 11:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori