Shoferi i këtij Ferrari mund të cilësohet me fat (FOTO-LAJM)

Shoferi i një Ferrari i shpëtoi për mrekulli një aksidenti në Emiratet e Bashkuara Arabe. Shoferi, rreth të njëzetave, po e ngiste makinën Ferrari California me shpejtësi, kur u përplas me një autobus nga pas, duke e ngritur në ajër.

Një zyrtar i policisë tha se mbetën të shokuar kur panë aksidentin dhe shoferin që kishte mbijetuar. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori