Shkoi të punonte në kopësht, bakteri i mishit i hëngri tërë këmbën

Një 43-vjeçare nga Amerika për pak ka gjetur vdekjen pasi është infektuar nga një "bakterie ha mish".

Ai thuajse ka humbur këmbën e djathtë, dhe madje edhe një pjesë më lart.

E gjithë kjo ndodhi teksa Julie po punontekopësht.

Tani Julie është munduar që ti informojë njerëzit sa më shumë që të mos e pësojnë njësoj si ajo shkruan albeu.com.

Fatmirësisht ajo tani është më mirë, por ka nevojë për kirurgji urgjente. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2018, ora 20:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori