Shikoni si zbavitet ky qen (VIDEO)
Hedhje dhe saltro për Mudd, qenin i cili është protagonist në videon që shikoni më lartë. Në kopshtin e shtëpisë ku ai jeton kanë montuar një trampolinë ku ai zbavitet duke u hedhur mbi të. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2012, ora 19:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori