Shikoni si është katandisur "gladiatori" (FOTO LAJM)

Aktori 55-vjeçar australian që njihet për filmin shumë të suksesshëm, "Gladiatori", është parë në një aeroport në Australi, por nuk njihet më.

Fituesi i çmimit Oskar u fotografua teksa shkonte për te ferma e tij në Nju Sauth Uejlls, "Nana Glen".

Aktori është duke filmuar "Projektin Xhorxhtaun", dhe ndoshta filmi e kërkon që të mos ruajë format, por kjo ende nuk dihet.
Shtuar më 14/11/2019, ora 13:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori