Shikoni çfarë ndodh mes një qeni dhe dreri (VIDEO)
Një qen gjahu ka lidhur një miqësi të pazakontë me një dre të bukur.

Që kur lindi dreri, qeni kishte marrë një simpati të madhe për të.

Tani janë palë të pandashme. /albeu.com/

Shtuar më 22/09/2017, ora 09:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori