Sherri për balonën, 12-vjeçari digjet i gjallë
Pëlqej
Një 12-vjeçar indian është djegur i gjallë nga dy persona pas një sherri për një balonë. Vidhu Jain, djali i një shitësi balonash në Sangrur, është rrëmbyer nga dy burra kur po shkonte tek shkolla e vëllait më të madh për t’i dërguar ushqim dhe është parë nga disa njerëz duke vrapur nëpër rrugë i përfshirë nga flakët.

Kalimtarët e rastit e dërguan menjëherë në spital, por djaloshi nuk i mbijetoi dot plagëve të shumta. /albeu.com/

Shtuar më 01/10/2013, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori