Sherre dhe debate/ Meri paralajmëron ndryshime, cila është shenja e vetme që do ti ecë mirë
Nga sot do filloni te ndjeni konkretisht mungesat reale qe keni ne jeten sociale Perballje me politiken dhe ekonomine si dhe dalja ne drite e te vertetave qe nuk ishin te dukshme. Viti fillon me një krizë të fortë dhe me dëshirë për ndryshime, të cilat do bëhen të dukshme tani në janar, shprehet Meri.

Dashi – Nje ceshtje e humbur pune apo e nje personi te rendesishem qe ju perkrah do kthehet ne disfavorin tuaj ekonomik e personal. Do behet nje debat i madh ne ceshtjet tuaja te rendesishme.

Demi – Do vini ne dyshim cdo gje qe keni arritur deri tani duke kerkuar nje ndryshim te madh ne jeten tuaj. Marsi futet ne shenjen tuaj dhe ju kurdis ne menyre te tille qe derisa te arrini tek ndryshimet nuk do pushoni dot.

Binjaket – Nje prapaskene e madhe ne ceshtjet e punes do kthehet ne kundershtim me ju. Kjo do ju beje hakmarres dhe nuk do lejoni te prishen balancat tuaja sociale. Nje antagonizem i fuqishem ju pret. Kujdes shendetin.

Gaforrja – Nga nje pozicion disi i fshehur do perpiqeni te nxisni sherre dhe debate te medha. Kjo do ndryshoj komplet rregullat e lojes pasi ju do diktoni kushte te reja. Ceshtjet ekonomike do t’i perfitoni nga njerez te corientuar.

Luani – Marsi ne Dem nuk sjell asnje te mire pervec debateve dhe nje personi shume kokeforte qe nuk ju hap rruge ne asnje moment. Do keni perballje me njerez me pushtet apo te ligjit.

Virgjeresha – Nje lajm i mire vjen per ju nga Marsi ne Dem qe ju mban brenda lojes akoma dhe ju jep kohe te beni ndryshimet e duhura para se te shemben te vjetrat si ne jeten personale ashtu edhe ne pune.

Peshorja – Shpenzimet e papritura dhe te medha do jene me kokeforta se ju dhe do ju detyrojne te veproni sipas rrjedhes se detyrimeve dhe jo sipas deshires tuaj. Nje termet shpirteror do ndodh derisa te pershtateni me ndryshimet.

Akrepi – Marsi del perball jush duke ju futur ne antagonizem pune dhe bashkepunimesh. Kujdes nga perballjet e forta dhe me njerez qe nuk jane gati per bashkepunime. Kujdes ne martese ka sherre.

Shigjetari – Do beheni me energjik ne lidhje me punen por edhe me nervoze me te vendosur t’i bini murit me koke. Do jeni komplet ne levizje dhe rinovim planesh.

Bricjapi – Ju ndihmon edhe per ca kohe Marsi ne Dem duke ju garantuar nje person qe do punoj per ju dhe qe do dal kunder te gjitheve. Por kjo eshte e perkoheshme.

Ujori – Do beni shume politike dhe do shpenzoni shume energji per te bere ndryshimet qe doni ne familje apo ne ceshtje qe lidhen me karrieren. Mendoni se gjerat nuk vijne vetem nga Urani ne Dem po ju duhet edhe nje kabell dinamiti ta pershpejtoni ndryshimin

Peshqit – Nje mundesi e mire per te ruajtur njerzit e duhur ne krahun tuaj dhe per te gjetur mbeshtetje para se gjerat te jene teper vone ne planet tuaja ne pergjithesi.
Shtuar më 06/01/2021, ora 14:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori