Sherr mes pasagjerëve, piloti bën ulje emergjente (VIDEO)
Avioni i linjës Beirut-Londër është detyruar të bëjë një ulje urgjente për shkak të një sherri mes dy pasagjerëve.

Në pamjet e publikuara nga ‘Daily Mail’ shihen sesi 2 persona në qëllojnë njëri-tjetrin me grushte, ndërsa pasagjerët dhe stafi i avionit përpiqen t’i ndajnë.

Por pavarësisht ndërhyrjes dhe tentativës për t’i ndarë piloti është detyruar të bëjë ulje emergjente në Stamboll të Turqisë.

Mësohet se arsyeja dhe motivi i sherrit ka nisur pasi njëri nga pasagjerët ka pasur një mosmarrëveshje me një nga stjuardesat, ndërkohë që pasagjeri tjetër ka ndërhyrë në mbrojtje të saj./albeu.com/

Shtuar më 13/01/2017, ora 16:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori