Sherr i rëndë, dy vajza zihen në aeroport (VIDEO)
Një grua u filmua duke sulmuar një burrë në aeroportin spanjoll, Alicante.

Kur u kap në aeroport nga policia, u lirua por nuk qëndroi pa shkaktuar zhurmë.

Në pamjet e publikuara, ajo vazhdon zënkën me një vajzë tjetër me të cilën kapen për flokësh dhe shtrihen në dysheme.

Sipas Dailymail, vajza me të verdha është në gjendje të dehur.

Përleshja mes tyre doli jashtë kontrolli pasi filluan të goditeshin rëndë derisa kalimtarët iu afruan për ti ndarë.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për të kërkuar vajzat, ndërsa nuk është raportuar ndonjë incident serioz. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 14:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori