Shembull fantastik, ja si mund të pasuroheni nga Youtube
Dikur punonte taksiste, sot fiton me mijëra para nga Youtube. Natasha Lee ishte e pakënaqur nga puna si taksiste.

Prandaj vendosi që pasionin që kishte për thonjtë dhe estetiken ta çonte më larg. Fare thjeshte, duke e ndare me miliona vizitor ne kanalin e saj në Youtube.

Natasha filloi një kurs dhe pasi mesoj nga dikush që postonte video në YouTube vendosi të bënte të njëjtën gjë me videot e saj.

Lee bëri një trajnim 6 mujor tek ëebsite i videove qe mesoj si ti rregullonte dhe tashmë ka miliona shikues nga gjithe bota . Natasha bën aq të ardhura sa nuk ka nevojë të bëjë punë tjetër./albeu.com/


Shtuar më 18/01/2017, ora 16:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori