Shakaja në zyrë që nuk shkoi siç duhej (VIDEO)
Video humoristike që do ju heq gjithë stresin e ditës së sotme. Në këtë video jepet Steve (një i punësuar në një firmë) i cili mendon se po "frikëson" një punonjës të ardhshëm duke e zënë atë pa vëmendje, por nuk e di se shakaja e vërtetë po i bëhet atij.

Dhe aty fillon e gjitha ... /albeu.com/


Shikoni videon:Shtuar më 03/05/2011, ora 19:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori