Sfilata horror e GUCCI, koka të prera dhe gjarpërinj (FOTO LAJM)

Prezantimi i koleksionit të markës Gucci-s, vjeshtë / dimër 2018 ishte ndoshta shfaqja më horror që është parë deri më tani.

Drejtori kreativ Alessandro Michele arriti atë që donte, të gjitha mediat po flasin për këtë sfilatë e cila u mbajt në Qendrën Gucci në Milano të mërkurën, përcjell albeu.com

Dragonj, kokaprera dhe maska fytyre, shokuan të pranishmit të cilët shiheshin duke ngritur vetullat gjatë sfilatës.

Mesazhi që ai dëshironte të përcillte tek publiku është se të gjithë mund të bëheni ai që duam.

Identiteti ishte thelbi i saj, që dizenjuesi e tha atë me fjalë, por edhe e shprehu më së miri edhe në koleksionin e tij vjeshtë-dimër 2018. /albeu.com/


Shtuar më 22/02/2018, ora 11:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori