Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Sfida e re pushton rrjetin, familja tmerron vëllain e vogël (VIDEO)
Sfidat që shpesh pushtojnë internetin janë kthyer në një trend që cdo javë kërkon një inicie të re.

Kështu këtë herë një sfidë e re ka pushtuar rrjetin.

Bëhet fjalë për një sfidë me shumë njerëz, ku të gjithë përpiqen të bëjnë një person zakonisht të vogël, të besojë se është i padukshëm.

Në videon që shoqëron këtë lajm, do të shihni sesi vëllezërit e mëdhenj bëjnë vëlain e vogël të besojë se ata nuk e shohin. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2018, ora 18:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori