"Selfie" që shkuan në ekstremitet (FOTO LAJM)

Në ditet e sotme, një aparat fotografik apo thjesht të paturit një aparat celular mund tiu beje një fotograf të përkryer.

Por ka edhe nga ata të cilët sfidojnë veten dhe të tjerët me foto të bëra ndaj vetes, ose të quajtura rëndom "Selfie".

Këto janë fotot më të ccuditshme dhe ekstreme për të realizuar një të tillë.
Shtuar më 12/07/2019, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori