Sekreti i një martese të lumtur? Këto çifte japin këshillat e tyre qesharake (FOTO LAJM)

Gjithkush ka mënyrën e vet për të negociuar uljet dhe ngritjet e martesës, dhe ndërsa disa ende mund të zgjedhin në një mënyrë të këndshme, përcjell albeu.com.

Njerëzit kanë ndarë imazhet qesharake me titull "mua si një grua" në internet, për të provuar se humori është me të vërtetë mënyra më e mirë përpara nëse dëshiron një martesë të lumtur. /albeu.com/


Shtuar më 20/09/2017, ora 14:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori